×

خطا

The form #6 does not exist or it is not published.

درخواست قلک برای سازمان ها

یکی از روش‌های مشارکت های اجتماعی افراد حقوقی، سازمان‌ها، شرکت‌ها، موسسات و فروشگاه‌ها با جمعیت خیریه قلبهای سبز، استقرار قلک‌های بزرگ جمعیت در محیط کار خود است.قلک های مستقر شده در محیط فعالیت شما نشانه مسئولیت اجتماعی سازمان شما است و علاقه سازمان شما در ترویج فرهنگ نوع دوستی در جامعه را نشان می‌دهد و قطعا تصویری مثبت در ذهن مشتریان و مخاطبان به عنوان یک شرکت خیر ایجاد می کند.

قلک های بزرگ
 
سازمان شما می‌تواند برای ترویج این امر انسان دوستانه به سایر سازمان‌ها نیز پیشنهاد کند که عضوی از زنجیره بزرگ کمک به کودکان مبتلا به سرطان محک شود و با دریافت یکی از این قلک ها این زنجیره را ادامه دهد.از اینکه مایل‌اید با استقرار قلک های بزرگ جمعیت خیریه قلبهای سبز در محل کار خود در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان مستعد بی بضاعت سهمی داشته باشید سپاسگزاریم. اگر شرکت شما در مکان پر ترددی قرار دارد که روزانه پذیرای مخاطبان زیادی است، و یا کارکنان علاقمند و مشتاقی دارد که تمایل دارند تا روز خود را با مهرورزی به کودکان تحت پوشش جمعیت شروع نمایند، باعث خرسندی ما است که با چنین موسسه هایی همکاری داشته باشیم و قلک بزرگ جمعیت را در اختیار شما قرار دهیم.

شرایط در خواست قلک های سازمانی جمعیت :

1- علام درخواست کتبی از طرف نماینده سازمان / شرکت

2- قرار گیری قلک در فضایی مسقف

3- امنیت مکانی که قلک در انجا قرار میگرد، قابل قبول باشد(شب ها قفل شود)

4- قلک در مکان پرتردد و شلوغ قرار گیرد

 

چنانچه شرایط فوق در سازمان شما وجود دارد و مایل به دریافت قلک‌های سازمانی جمعیت هستید، اطلاعات خود را جهت تماس مدیریت جلب مشارکت های مردمی جمعیت وارد نمایید، تا همکاران ما در ظرف 72 ساعت با شما تماس حاصل نمایند.. در صورت تمایل به برقراری ارتباط مستقیم لطفا با شماره 04134760368  تماس حاصل نمایید..جستجو