دماسنج اهداء

کمک نقدی به جمعیت

کمک به نیازمندان

کمک کنندگان

کمپین های هدیه

با توجه به هزینه های بالای تجهیزات بیمارستانی،تغذیه ومکمل های غذایی و درمان کودکان مبتلا به سرطان؛شما نیز می توانید با مشارکت در کمپین حمایت از کودکان مبتلا به سرطان، در تامین هزینه های مورد نیاز این عزیزان مشارکت نمایید

داوطلبان و ياوران جمعيت خيريه قلب های سبز، به عنوان بازوان قدرتمند جمعيت؛ افراد نیکوکاری هستند که بدون دریافت هیچ وجهی، مسئولیت انجام کاری مرتبط به جمعیت را بر عهده می گیرد. دریادآوری جایگاه بلند داوطلبان در جمعیت خیریه قلب های سبز، شاید تنها ذکر همین نکته کافی باشد که موسسین و پایه گذاران، هیات امنای، هیات مدیره ی جمعیت ، نام آورترین پزشکان متخصص، اساتید و مدرسین محترم همگی به شکل داوطلبانه در جمعیت فعالیت می کنند.
جمعیت خیریه قلب های سبز نيز مانند هر بنیاد مردم محور دیگری، هویت اجتماعی اش را از نیروهای داوطلبش کسب می کند و نیروهای داوطلب با تامین نیازهای اجرایی، مادی و معنوی جمعیت، این موسسه را در دستیابی به اهدافش یاری می کنند.

images

2fa67f482133f1c934235b73c2a03954 XL
شما می توانید با کمک های نقدی خود  جمعیت را در کمک به کودکان نیازمند تحت پوشش یاری نمایید.

 

جمعیت خیریه قلب های سبز در راستای اهداف حمایتی از اقشار نیازمند، با عنایت به حمایت از دانش آموزان مستعد تحصیل با دوراندیشی به آینده کودکان تحت حمایت خود، نسبت به پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری این کودکان اقدام نموده است.


شما نیز می توانید با مشارکت در طرح تکفل تحصیلی و با پرداخت ماهانه مبلغی( 300،000 الی 500،000 هزار ریال) معمار فردایی روشن برای یک دانش آموز مستعد بی بضاعت باشید.

به اطلاع خیرین گرامی و اعضای محترم جمعیت خیریه قلبهای سبز ميرساند جمعيت  در نظر دارد بنا به سنت همیشگی و در کنار اهداف آموزشی- تحصیلی و درمانی خود ، ارزاق ماه مبارک رمضان  در میان نزدیک به 200 خانواده دانش آموزان نیازمند تحت پوشش و خانواده های کودکان مبتلا به سرطان توزیع نماید.

جستجو