عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه قلب های سبز و آگاهی از آخرین اخبار، اطلاعیه ها و کمپین ها، ایمیل خود را وارد نمایید.

 

برگزاری جشن گلریزان قلب های سبز/ پهلوانان شهر برای حمایت از قهرمانان کوچک مبارزه با سرطان و دانش آموزان مستعد کم بضاعت به گود رفتند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

جشن گلریزان جمعیت خیریه قلب های سبز با همکاری هیئت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای استان و مشارکت پهلوانان نامی شهر تبریز  در جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان مستعد کم بضاعت برای اولین بار و در شهر اولین ها برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب های سبز، جشن گلریزان در سیزدهمین شب از ماه مبارک رمضان سال۹۶ از ساعت ۲۳ در زورخانه علی ابن ابیطالب(ع) آغاز شد.
 پهلوانان با صدای زنگ مرشد به میدان آمدند تا ورزش باستانی ایران را به نمایش گذارند، ورزشی که از آن با عنوان ورزش جوانمردان و برزگان یاد می‌شود، ورزشی که گذر تاریخ مبین آن است که تنها پهلوانان وارد گود آن می‌شوند.
پهلوانانی که نه تنها به سبب زور بازو بلکه به سبب منش و رفتار، همواره در کار نیک تلاش و اهتمام دارند و از آنان به نیکی یاد می‌شود.
ورزشکاران و پهلوانان قدیم و جدید پس از ذکر و نام محمد به گود رفتند و پس از اجرای برنامه و آئین زورخانه مراسم گلریزان آغاز شد.
این مراسم که با استقبال گسترده عموم مردم خیرخواه تبریز، مسئولین و اعضای محترم شورای شهر ، تجار و معتمدین شهر در محل زورخانه علی ابن ابیطالب به اجرا درآمد،بار دیگر رسم پهلوانی در سالهای گذشته را در یادها زنده کرد.
جمعیت خیریه قلبهای سبز به عنوان یک سازمان مردم نهاد ، همواره توانسته با حمایت های خیرین شهر اولین ها و مردم شریف آذربایجان در جهت کمک به کودکان نیازمند قدم بردارد و بر همین اساس و برای اولین بار در سطح استان جشن گلریزانی را برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان مستعد تحصیل ترتیب دهد.
کلیه عواید حاصل از این جشن صرف کمک به کودکان مبتلا به سرطان و  دانش آموزان مستعد کم بضاعت خواهد شد.

این مراسم به احترام جان باختگان حادثه تروریستی پایتخت با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

 

 

 

 

تعداد بازدید 351 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو