تجلیل جمعیت خیریه قلب های سبز از رئیس و روابط عمومی هیأت فوتبال استان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

جمعیت خیریه قلب های سبز از رئیس و روابط عمومی هیأت فوتبال استان تجلیل به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، جمعیت خیریه قلب های سبز یکی از موسسات خیریه فعال و نخستین موسسه با اهداف آموزشی - تحصیلی در سطح شهر تبریز با محوریت فعالیت های فرهنگی خیرخواهانه برای دانش آموزان بازمانده از تحصیل و حمایت تحصیلی و روحی از آنان می باشد که اخیرا هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی نیز با این جمعیت خیریه وارد همکاری شده است.

خانم سیادت فر، سرپرست جمعیت خیریه قلب های سبز به نمایندگی از مدیرعامل و هیات مدیره این موسسه خیریه روز چهارشنبه، هشتم شهریور ماه با حضور در دفتر سردار حاج جواد ششگلانی، ریاست هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی از ایشان به خاطر حمایت، همکاری و همراهی صمیمانه با این جمیعت خیریه با اهداء لوح سپاس تجلیل نمود. سرپرست جمعیت خیریه قلب های سبز همچنین از آقای محمدرضا تقیون، مدیر روابط عمومی و فرهنگی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی نیز با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.

گفتنی است که چندی پیش و در جریان بازی تیم تراکتورسازی، طی حرکتی فرهنگی از سوی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی در جهت همکاری با جمعیت خیریه قلب های سبز، کودکان مبتلا به سرطان با لباس های ورزشی متحد الشکل در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز حضور یافته و لحظات شادی و خاطرانگیزی برایشان رقم خورده بود.

 

 

 

نقل خبر از سایت رسمی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی

http://azfc.ir/committees-news/8856

تعداد بازدید 340 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو