عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه قلب های سبز و آگاهی از آخرین اخبار، اطلاعیه ها و کمپین ها، ایمیل خود را وارد نمایید.

 

برگزاری طرح ساماندهی دانش آموزان مستعد بی بضاعت مدارس تبرزی برای چهاردهمین سال متوالی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

طرح ساماندهی دانش آموزان مستعد بی بضاعت مدارس محروم تبریز برای چهاردهمین سال متوالی توسط جمعیت خیریه قلبهای سبز برگزار شد .

 


 

مدیرعامل جمعیت خیریه قلبهای سبز تبریز،از برگزاری طرح ساماندهی دانش آموزان مدارس مناطق محروم تبریز در آستانه سالتحصیلی جدید خبر داد.

 

 مهندس رضا رحیمی در خصوص حمایت های جمعیت خیریه قلبهای سبز از دانش آموزان مستعد بی بضاعت تحصیل گفت:جمعیت خیریه قلبهای سبز  به عنوان نخستسن موسسه با اهداف آموزشی- تحصیلی تبریز، از سال 1383 هر ساله طرح ساماندهی مدارس محروم را برگزار میکند.

 

امسال در این طرح با تهیه و بسته بندی : کتاب،لوازم التحریر،نوشت افزار ولباس های فرم دانش آموزان مدارس مناطق محروم تبریز نزدیک به 1000 دانش آموز برای شروع سالتحصیلی جدید آماده شدند که ارزش ریالی این طرح برای سال 96 مبلغ 500 میلیون ریال (پنجاه میلیون تومان ) بود.
  وی افزود : خانواده های فقیر و نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید با مشکل خرید لوازم مدرسه فرزندان و ادامه تحصیل آنان روبرو هستند.گاهی این خانواده ها بعلت عدم توانایی مالی از حضور فرزندان خود در مدارس ممانعت می کنند. بر اساس نتايج به عمل آمده از بررسيهاي کارگروه آموزشي جمعيت ، ميزان ترک يا بازماندگي از تحصيل دانش آموزان دختر مقاطع راهنمايي و دبيرستان بيشتر از ساير موارد مشابه مي باشد .

 

 رحیمی در ادامه گفت: با شروع شهریور ماه هرسال،جمعیت خیریه قلبهای سبز علاوه بر  دانش آموزانی که بطور مستمر تحت پوشش خود دارد، سایر دانش آموزان مناطق محروم تبریز را با کمک مدیران مدارس این  مناطق تحت پوشش قرار داده و اقلام مورد نیاز آنها را تهیه می کند. در اين طرح نيز همانند طرحهاي ديگر دانش آموزان مستعدي که بضاعت چنداني براي تقويت درسي خود ندارند شناسايي شده و در طول سالتحصيلي در کلاسهاي تقويتي و آموزشي که اکثرا به صورت خصوصي و توسط مدرسان باتجربه عضو جمعيت برگزار مي شود مورد حمايت و تقويت تحصيلي قرار مي گيرند.

 

 رضا رحیمی در این خصوص تصریح کرد : جمعیت خیریه قلبهای سبز همواره با حمایت های مردم شریف تبریز خیرین ونیکوکاران عزیز توانسته است که نیازمندان واقعی را یاری نماید.امسال نیز این طرح با شعار " مهری سبز با قلبهای سبز" برگزار می کردد. خیرین عزیزی که تمایل دارند با کمک های نقدی و غیر نقدی خود جمعیت را یاری نمایند، می توانند کمک های نقدی خود به شماره حساب 13171806/84  و یا شماره کارت  6104337911089926   بانک ملت واریز نمایند.همچنین پرداخت آنلاین کمک های مالی از سایت جمعیت به آدرس www.greenhearts.ir     امکان پذیر می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

تعداد بازدید 725 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو