عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه قلب های سبز و آگاهی از آخرین اخبار، اطلاعیه ها و کمپین ها، ایمیل خود را وارد نمایید.

 

برگزاری مراسم تجلیل از همیاران و حامیان چهارمین نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

طی مراسمی در محل دفتر جمعیت خیریه قلبهای سبز از اعضاء داوطلب فعال ، یاوران و حامیان چهارمین نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان تحت پوشش جمعیت خیریه قلبهای سبز قدردانی بعمل آمد.

روز یکشنبه طی مراسمی در محل دفتر جمعیت خیریه قلبهای سبز از همه حامیان و فعالان چهارمین نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان مستقر در بیمارستان کودکان تبریز که تحت حمایت و پوشش جمعیت خیریه قلبهای سبز به نمایندگی از موسسه خیریه محک تهران می باشند تجلیل به عمل آمد .

در ابتدای این مراسم مهندس رضا رحیمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره جمعیت ضمن عرض خیرمقدم حضور حاضران از همه حامیان نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان تشکر بعمل آورد . رحیمی برگزاری پرشور و توانمند این نمایشگاه را حاصل همت و فعالیت جمعی همه اعضاء و کودکان مستعد  مبتلا به سرطان دانست و برگزاری این نمایشگاهها را نقطه عطف انسجام گروهی و همدلی و همزبانی و اتحاد اعضاء جمعیت خیریه قلبهای سبز دانست .

مهندس رحیمی اظهار داشت : در عصر حاضر هستند افرادی که روزهایشان را به خاطر آرامش دیگران به مخاطره می اندازند و شب ها هنوز به فکر هم نوعانشان هستند.جمعیت خیریه قلب های سبز به عنوان یکی از سازمانهای مردم نهاد فعال در عرصه کمک به کودکان مبتلا به سرطان به همت این افراد همواره در صدد ساختن دنیایی بدون سرطان برای کودکان است.

مهندس رحیمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دکتر محمدحسین مبین (پدرجزامیان ایران ، رئیس هیات امناء و پدر معنوی جمعیت خیریه قلبهای سبز) و دکتر امیرمحمدرحمن ور کوچه (عضو هیئت موسس جمعیت خیریه قلبهای سبز) رهنمودهای این دو عزیز فقید را چراغ راه اعضاء جمعیت دانسته و ابراز امیدواری کرد با همت همه اعضاء به بالاترین درجه تعالی و خدمت به همنوعان خود برسیم .

در ادامه مهندس جلال خسروی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 6 که به نمایندگی از شهردار محترم در این مراسم حضور داشت طی سخنانی جمعیت خیریه قلب های سبز  را یکی از موفق ترین موسسه های مردم نهاد حامی اصلی کودکان مبتلا به سرطان دانست.

وی نقش نهادها وموسسات مردمی را درکنار دستگاه های دولتی برای رسیدگی به امور ومسائل شهروندان بسیار با اهمیت ارزیابی کرد و گفت: شهرداری منطقه 6 از موسسات خیریه مردمی که در جهت حل مشکلات نیازمندان و جامعه تلاش می کنند ، حمایت می کند.

وی  افزود: بنابر دستور محترم شهردار محترم منطقه 6 جناب آقای مهندس فیروزیان تدبیراین منطقه  براین بوده و هست که نقش مردم را در انجام فعالیت های عام المنفعه پررنگ تر نماییم و در این راستا از فعالیت های موسسات وانجمن های مردمی و به ویژه جمعیت خیریه  قلب های سبز حمایت  می کنیم.

وی در پایان سخنانش  از پدر معنوی موسسه خیریه مرحوم شادروان جناب آقای دکتر سید محمد حسین مبین نام برد و عنوان کرد وی گام های بسیارمثبتی به منظور اشاعه فرهنگ حمایت از نیازمندان برداشته و این اقدامات  ایشان شایسته تقدیر است و باید ایشان و امثال ایشان را الگوی خود در زندگی در جهت یاری رساندن به خلق الله دانست.

مهندس سعید نامور از اعضاء هیات مدیره جمعیت نیز ضمن تقدیر از حاضران و میهمانان به خاطر حضور و کمک در برگزاری این نمایشگاه از مجموعه های دولتی حامی جمعیت تشکر نموده و ضمن اشاره به جایگاه والای جمعیت در بین موسسات خیریه تبریز این موفقیت را ثمره یکدلی و همکاری صادقانه و بی چشمداشت تک تک اعضاء جمعیت دانستند .

مهندس امیرتقی زاده معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان نیز که به عنوان یکی از میهمانات مدعو در این مراسم حضور داشتند ضمن تشکر از فعالیتهای مجموعه خیریه قلب های سبز در راستای اهداف خیرخواهانه و انساندوستانه وجود چنین موسساتی را نوید ادامه حیات معنوی انسانها دانستند و همکاری همه مدیران دولتی در راستای حمایت از اهداف و آرمانهای خیرخواهانه را خواستار شدند .

درادامه خانم زهرا تبریزی دبیر اجرایی نمایشگاه گزارشی اجمالی از روند برگزاری این نمایشگاه اعلام نموده و اظهار داشتند : امسال در این نمایشگاه که به صورت سالانه برگزار می شود با همکاری خانه سفال و خانه هنر تبریز نقاشی کودکان مبتلا به سرطان روی سفالینه هایی انتقال یافته بود که مورد استقبال خاصی قرار گرفت.
تبریزی ادامه داد:درخت آرزو ها که تمام اعضا جمعیت خیریه قلب های سبز نسبت به آن تعصب خاصی دارند امسال با هدف کاهش درد کودکان مبتلا به سرطان ایجاد و تزئین شده بود که در این دوره با هدف تهیه برانول زرد همراه کودکان مبتلا به سرطان بود.
در این مراسم از اعضاء فعال و حامیان نمایشگاه چهارم از جمله سازمان ملی جوانان ،شهرداری منطقه 6 ، موسسه الف،معاونت عملیات آتش نشانی کلانشهر تبریز،رستوران یوتاب و ... با اهداء لوح تقدیر ، تندیس جمعیت و یک شاخه گل تجلیل بعمل آمد.

همچنین کیک یادبود نمایشگاه به دست سه نفر از کودکان مبتلا به سرطان تحت پوشش که نقاشی آنها به عنوان پرطرفدارترین نقاشی نمایشگاه انتخاب شده بود بریده شد و از این عزیزان نیز با اهداء هدیه و شاخه گل تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعداد بازدید 750 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو