برگزاری اولین و بزرگترین مسابقه شیرینی پزی در تبریز به همت جمعیت خیریه قلبهای سبز

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

در آستانه سال جدید، روز مادر و رویداد تبریز2018 قرار است در شهر اولین‌ها (تبریز)، به همت جمعیت خیریه قلبهای سبز اولین و بزرگترین مسابقه شیرینی‌پزی با عنوان بهترین_شیرینی_خانگی_تبریز2018 برگزار گردد.

در آستانه سال جدید، روز مادر و رویداد #تبریز2018 قرار است در شهر اولین‌ها (تبریز)، اولین و بزرگترین مسابقه شیرینی‌پزی با عنوان #بهترین_شیرینی_خانگی_تبریز2018 برگزار گردد.

بهترین_شیرینی_خانگی_تبریز2018 توسط اتحادیه قنادان تبریز بررسی و داوری خواهد شد و به سه نفر برگزیده، عنوان "بهترین شیرینی خانگی تبریز 2018" به همراه جوایز این مسابقه اهداء می‌شود. تمامی شرکت کنندگان در این مسابقه لوح یادبود تبریز 2018 را دریافت خواهند نمود. در این مسابقه آقایان و خانم‌های هنرمند در هر رده سنی می‌توانند شرکت نمایند.

نتایج مسابقه در #بزرگترین_فستیوال_آشپزی_و_شیرینی_پزی که هر ساله در شهرهای مختلف ایران برگزار می‌گردد اعلام خواهد شد. در این مراسم که نوروزی_به_شیرینی_لبخند نام دارد، بانوی اول آشپزی ایران #سمیرا_جنت_دوست نیز به صورت افتخاری حضور خواهند داشت و سه دستور شیرینی و شکلات جدید ویژه نوروز را آموزش خواهند داد.

این مراسم با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، مؤسسه پانیذ مهر ایرانیان و جمعیت خیریه قلب‌های سبز برگزار خواهد شد.سود حاصل از فروش بلیط‌های مراسم به جمعیت خیریه قلب‌های سبز تبریز اختصاص خواهد یافت تا بتوانید در آستانه سال جدید لبخندی بر لبان کودکان مبتلا به سرطان و دانش‌آموزان بی‌بضاعت نشانده باشید.

اطلاعات بیشتر  درباره مسابقه را در کانال مربوط به مراسم کسب نمایید.

NorouziBeShiriniLabkhand@

 

 

تعداد بازدید 1035 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو