عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه قلب های سبز و آگاهی از آخرین اخبار، اطلاعیه ها و کمپین ها، ایمیل خود را وارد نمایید.

 
شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 09:11

به همت خیرین و حامیان مالی جمعیت خیریه قلبهای سبز یک دستگاه رگ‌یاب به بخش خون بیمارستان کودکان تبریز اهداء شد.

یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 20:14

سعید نامور عضو هیات مدیره جمعیت خیریه قلب های سبز با اکثریت آرا به عنوان نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیات نظارت شهرستان تبریز انتخاب شد .

سه شنبه, 10 مرداد 1396 ساعت 19:04

آیین رونمایی از کتاب یادنامه دکتر سید محمد حسین مبین پدر جذامیان ایران و رئیس هیات امناء جمعیت خیریه قلبهای سبز بعد از ظهر روز چهارشنبه 11 مرداد ماه سالجاری در محل تالار استاد صیامی مجنمع سینمایی 22 بهمن تبریز برگزار گردید.

دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 19:55

همزمان با دهه نور و کرامت و با حضور پر مهر و معنوی خادمین حرم رضوی ، خورشیدی که هر روز کودکان مبتلا به سرطان و مادران فداکارشان از پنجره امید نظاره گر آن بودند امروز از دریچه امید و رحمت الهی بر آنان تابید.

در مراسمی که به همت جمعیت خیریه قلبهای سبز و با حضور خادمین حضرت امام رضا (ع) در بخش خون بیمارستان کودکان تبریز برگزار گردید، بسته های متبرک بین کودکان مبتلا به سرطان تقسیم شد و پرچم متبرک به ضریح مطهر رضوی فضای صمیمی این کودکان را معطر کرد.

آنها با قلبهای معصوم و دستان کوچک خود به امید سلامتی و بازگشت به آغوش خانواده خود پرچم متبرک و مطهر امام خود را در آغوش کشیدند.

 در انتهای مراسم امیر ارصلان کودک مبتلا به سرطان تحت پوشش و حمایت جمعیت خیریه قلبهای سبز به نمایندگی از این جمعیت و دوستان خود یک تابلو نقاشی که شامل اثر انگشتهای کودکان سرطانی بخش خون بود را به موزه امام رضا (ع) اهداء کرد.

 

 

 

 

جستجو