عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه قلب های سبز و آگاهی از آخرین اخبار، اطلاعیه ها و کمپین ها، ایمیل خود را وارد نمایید.

 
یکشنبه, 21 مهر 1398 ساعت 06:05

به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب های سبز, یکی از موسسات همیار که بیش از ۸ سال در راستای عمل به مسولیت اجتماعی با جمعیت خیریه قلب های سبز همکاری دارد موسسه زبان های خارجی چیت سازان می باشد. 

در ۸ سال گذشته, دانش اموزان بی بضاعت و کودکان مبتلا به سرطان بسیاری از طرف جمعیت خیریه قلب های سبز در این موسسه با تخفیف ۵۰ در صد پذیرش شده اند. .

 

جمعیت خیریه قلب های سبز ضمن قدردانی از موسسات همیار , عمل به مسولیت اجتماعی توسط موسسات و سازمانهای مختلف را یکی از ارکان مهم حمایت از نیازمندان دانسته و از موسسات علاقه مند در جهت انجام مسولیت اجتماعی دعوت به همکاری می نماید.

یکشنبه, 21 مهر 1398 ساعت 06:05

به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب های سبز, در اوایل سال ۹۷, پس از تحقیقات میدانی در بخش خون و بررسی علل شیوع عفونت در این بخش, طرح توزیع لباس همراه تمام نخی و قابل شست و شو از طرف جمعیت خیریه قلب های سبز پیشنهاد گردید. 

طبق بررسی های انجام شده هزینه بر بودن تهیه مداوم لباس همراه برای خانواده بیمار و عدم امکان شست و شوی آن آلودگی های زیادی را در بخش خون به همراه داشت که این آلودگی ها به سرعت گسترش و در نهایت موجب افزایش عفونت در بخش خون می گشت. 

جمعیت خیریه قلب های سبز, از مهرماه سال ۹۷ برای اولین بار در کشور طرح توزیع لباس همراه کودکان مبتلا به سرطان را به مرحله اجرا رساند و طی یک سال گذشته ۹۲۰ دست لباس همراه با ارزش ریالی بیش از ۱۵۰ میلیون ریال را در بخش خون توزیع نمود. 

این طرح در سال جاری برای دومین سال پیاپی در حال اجرا می باشد.

خیرین عزیز که تمایل به مشارکت در این طرح را دارند می توانند, کمک های نقدی خود را به شماره کارت بانک ملی به نام جمعیت خیریه قلب های سبز واریز نمایند.

یکشنبه, 21 مهر 1398 ساعت 06:04

به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب های سبز, مهرماه سال گذشته بر اساس نیازسنجی های انجام شده در بخش خون و عدم وجود دستمال کاغذی در سرویس های بهداشتی اتاق های این بخش, جمعیت خیریه قلب های سبز به منظور ارتقا سطح بهداشتی بخش خون, تصمیم به تهیه و توزیع هفتگی دستمال کاغذی در دو نوبت یکشنبه و چهارشنبه گرفت که از همان مهرماه این طرح از طریق کمک های مردمی آغاز شد. 

در یک سال گذشته, ۱۰۴ نوبت و بیش از ۱۵۰۰ رول دستمال کاغذی به ارزش پنجاه میلیون ریال در بخش خون بیمارستان کودکان تبریز توسط جمعیت خیربه قلب های سبز توزیع گردیده است.

خیرین عزیزی که تمایل دارند در ادامه این طرح مشارکت داشته باشند می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت بانک ملی به نام جمعیت خیریه قلب های سبز واریز نمایند.

۶۰۳۷_۹۹۱۱_۹۹۵۱_۳۳۱۲

 

 

جمعیت خیریه قلب های سبز نخستین موسسه خیریه حامی کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان بی بضاعت در تبریز 

جستجو