عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه قلب های سبز و آگاهی از آخرین اخبار، اطلاعیه ها و کمپین ها، ایمیل خود را وارد نمایید.

 
شنبه, 27 خرداد 1396 ساعت 11:04

در حاشیه برنامه اهدا خون اعضای جمعیت خیریه قلب های سبز، جلسه هماهنگی جناب آقای دکتر مثمر مدیرکل محترم سازمان انتقال خون استان آذربایجان شرقی و اعضا هیات مدیره جمعیت خیریه قلب های سبز در خصوص همکاری های دوجانبه بیشتر برگزار شد.
دکتر مثمر مدیر کل محترم سازمان انتقال خون استان آذربایجان شرقی در حاشیه چهارمین برنامه اهدا خون جمعیت خیریه قلبهای سبز گفت:ما در بد ترین شرایط همواره انگیزه خود را حفظ کرده ایم  و هدفمان کمک کردن به تمام اقشار جامعه است.
وی افزود:ما باید از پتانسیل بالای تشکل های مردم نهاد به خوبی استفاده کنیم و همواره آنها را در کنار خود داشته باشیم.
وی گفت:اکنون روزانه 25هزار کیسه خون به صورت روزانه در شبکه توزیع موجود می باشد و همچنین اکنون تبریز به شبکه خون رسانی کشور نیز وصل شده و تعداد 13هزار کیسه پلاسما فریز ،سالانه توسط این مرکز تولید میگردد که جمعا مبلغی بالغ بر 17میلیون دلار صرفه جویی ارزی  را در بر دارد.
مثمر در ادامه اظهار داشت که شهر تبریز از لحاظ تجهیزات در رتبه اول کشوری قرار دارد.
در ادامه این نشست مهندس نامور از اعضا هیت مدیره جمعیت خیریه قلب های سبز طی گزارشی اعلام داشت:جمعیت خیریه قلب های سبز جهت تسهیل در امور خانواده های کودکان مبتلا به سرطان شعبه ای در محل بیمارستان کودکان تبریز دایر کرده است.
نامور افزود :در سال گذشته جمعیت خیریه قلب های سبز ،مبلغی بالغ بر 15 میلیارد ریال را با کمک موسسه محک تهران و خیرین بزرگوار شهر تبریز صرف هزینه های دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان تحت پوشش این مرکز نموده است.
نامور ادامه داد و گفت:جمعیت خیریه قلب های سبز در جهت تهیه و تجهیز لوازم مورد نیاز بیمارستان کودکان تبریز یکی از پیشگامان بوده و همواره در جهت رفاه حال کودکان مبتلا به سرطان و خانواده هاشان کوشا بوده است.
این مراسم که با حضور اعضا داوطلب و اعضا هیت مدیره و اعضا هیت امنا جعیت خیریه قلب های سبز  و با اهدای بالغ بر 75 کیسه خون انجام شد، در سال های گذشته نیزبا همکاری سازمان انتقال خون انجام می پذیرد.

 

شنبه, 27 خرداد 1396 ساعت 10:51

جشن گلریزان جمعیت خیریه قلب های سبز با همکاری هیئت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای استان و مشارکت پهلوانان نامی شهر تبریز  در جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان مستعد کم بضاعت برای اولین بار و در شهر اولین ها برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب های سبز، جشن گلریزان در سیزدهمین شب از ماه مبارک رمضان سال۹۶ از ساعت ۲۳ در زورخانه علی ابن ابیطالب(ع) آغاز شد.
 پهلوانان با صدای زنگ مرشد به میدان آمدند تا ورزش باستانی ایران را به نمایش گذارند، ورزشی که از آن با عنوان ورزش جوانمردان و برزگان یاد می‌شود، ورزشی که گذر تاریخ مبین آن است که تنها پهلوانان وارد گود آن می‌شوند.
پهلوانانی که نه تنها به سبب زور بازو بلکه به سبب منش و رفتار، همواره در کار نیک تلاش و اهتمام دارند و از آنان به نیکی یاد می‌شود.
ورزشکاران و پهلوانان قدیم و جدید پس از ذکر و نام محمد به گود رفتند و پس از اجرای برنامه و آئین زورخانه مراسم گلریزان آغاز شد.
این مراسم که با استقبال گسترده عموم مردم خیرخواه تبریز، مسئولین و اعضای محترم شورای شهر ، تجار و معتمدین شهر در محل زورخانه علی ابن ابیطالب به اجرا درآمد،بار دیگر رسم پهلوانی در سالهای گذشته را در یادها زنده کرد.
جمعیت خیریه قلبهای سبز به عنوان یک سازمان مردم نهاد ، همواره توانسته با حمایت های خیرین شهر اولین ها و مردم شریف آذربایجان در جهت کمک به کودکان نیازمند قدم بردارد و بر همین اساس و برای اولین بار در سطح استان جشن گلریزانی را برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان مستعد تحصیل ترتیب دهد.
کلیه عواید حاصل از این جشن صرف کمک به کودکان مبتلا به سرطان و  دانش آموزان مستعد کم بضاعت خواهد شد.

این مراسم به احترام جان باختگان حادثه تروریستی پایتخت با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

 

 

 

 

شنبه, 27 خرداد 1396 ساعت 10:48

جمعیت خیریه قلب های سبز  بنا به سنت همیشگی و در کنار اهداف آموزشی-تحصیلی و درمانی خود ،ارزاق فصلی(ارزاق ماه مبارک رمضان) بین خانواده های نیازمند تحت پوشش و خانواده های کودکان مبتلا به سرطان توزیع نمود.
بر این اساس صبح امروز ۱۰ خرداد ماه ۹۶ با حضور پربار اعضای داوطلب جمعیت،ارزاق نزدیک به 120 خانواده ی نیازمند که قبلا با کمک های خیرین عزیز تهیه شده بودند، پس از بسته بندی در بین مددجویان جمعیت توزیع شدند.
لیست اقلام سبد کالای جمعیت به شرح زیر می باشد:

-گوشت گوسفندی قربانی و گوشت تازه چرخ کرده
- قند
-روغن مایع و جامد
- برنج
- ماکارونی
- پنیر
- رب گوجه فرنگی
- سویا و حبوبات
- تن ماهی
- خرما
- مواد شوینده

✅ارزش ریالی این اقلام نزدیک به  100،000،000 ریال می باشد.

✅بدین وسیله از حمایت های تمامی خیرین شهر تبریز که به مانند همیشه با کمک های خود مارا یاری نمودند سپاس گزاریم.

شنبه, 27 خرداد 1396 ساعت 10:45

به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلبهای سبز، روز چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۹۶ همزمان با پخش ارزاق ماه مبارک رمضان لباس های "قابل استفاده و در حد نو" اهدا شده توسط خیرین جمعیت خیریه قلبهای سبز ، به خانواده های نیازمند تحت پوشش اهدا شد.

در جهت حفظ شان و منزلت خانواده ها و دانش آموزان تحت پوشش جمعیت،لباس هایی که "قابل استفاده" و "در حد نو" نبودند با مشارکت اعضای داوطلب فعال جمعیت تفکیک شده بودند.همچنین اسباب بازی های اهدایی خیرین جمعیت خیریه قلب های سبز به کودکان خردسال و دانش آموزان کوچک جمعیت اهدا شدند

جستجو