عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه قلب های سبز و آگاهی از آخرین اخبار، اطلاعیه ها و کمپین ها، ایمیل خود را وارد نمایید.

 
سه شنبه, 21 خرداد 1398 ساعت 03:34

سعید نامور، طی مراسمی به عنوان مدیرعامل جمعيت خیریه قلبهای سبز انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب های سبز، آیین تودیع و معارفه مدیرعامل جديد این نهاد خیریه، عصر روز گذشته با حضور اعضای هیئت موسس، هیئت مدیره و عوامل اجرایی جمعیت برگزار گردید و طی آن سعید جعفری نامور به عنوان مدیرعامل انتخاب و از تلاشهای رضا رحیمی قدردانی به عمل آمد. مهندس سعید نامور سوابقی همچون مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز ، عضویت در شورای فنی عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجانشرقی، رییس اداره امور فنی و عمرانی واحد ایلخچی ، ریاست هیات بسکتبال شهرستان تبریز، نماینده سازمان های مردم نهاد شهرستان تبریز و عضو هیات نظارت بر سازمانهای مردم نهاد در فرمانداری تبریز ، مشاور جوان شورای اسلامی استان ، مشاور جوان فرماندار شهرستان تبریز، بازرس خانه تشکل های غیر دولتی استان، دبیر کل و نماینده سازمان های مردم نهاد جوان استان و عنوان جوان موفق و نمونه اجتماعی کشور را در کارنامه خود دارد .

یکشنبه, 12 خرداد 1398 ساعت 07:39

جهت مشاهده گزارش تصویری جلسه هئیت امنا جمعیت خیریه قلب های سبز در سال 1398 لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

 

یکشنبه, 12 خرداد 1398 ساعت 05:56

رمضانی دیگر آمد و قلبهای سبز مهربانان به عشق همنوعان خود شروع به تپیدن کردند. چند روزی در تکاپوی برپایی سفره افطاری بودند تا همچون سالهای گذشته سنت حسنه ماه مبارک  را بر جای آورند. علی وار کیسه ارزاق به دوش گرفتند و کوچه های شهر را یکی پس از دیگری طی کردند تا سنت علی زنده بماند. هروله ای با زبان روزه به راه انداختند تا مبادا کودکی محروم از مادیات دنیای فانی، رمضان امسال را بی افطار بماند. مبادا مادری سر سفره افطاری دعایش جا مانده باشد و پدری شادی چند ساعته کودکانش را به نظاره ننشیند. سفره ای پهن کردند تا لذت مهمانی را در دلهای کودکان بازمانده از تحصیل و کودکان مبتلا به سرطان باز آفرینند.  سفره ای به برکت دریای محبت همنوعان و از جنس آسمان که بالا و پایین آن، تنها عشق و محبت به همنوع موج می زد.500 نفر از خانواده های تحت حمایت جمعیت خیریه قلبهای سبز، میهمان سفره ای بودند که به برکت این ماه مبارک و همت فعالان این مؤسسه و مهمتر از همه، همیاری مردم نوع دوست برپا شده بود. مهمانی امسال هم تمام شد، ولی قلبهای سبز همچنان به تپش خود ادامه می دهند. آنها هستند تا شادی بخش دنیای کودکانه بچه هایی باشند که اسیر جبر روزگار شده اند. هستند تا تیماری بر دل رنج دیده مادران و پدران باشند. هستند تا نوع دوستی را معنی کنند و در این راه همراهی مهربانان جامعه را می طلبند، همانطور که سالیان سال همراه  و معتمد جوانانی بودند که هر چه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند تا شاید گرهی از مشکلات خانواده های بی بضاعت، کودکان بازمانده از تحصیل و کودکان مبتلا به سرطان باشند.

 جمعیت خیریه قلبهای سبز اولین مؤسسه تخصصی در زمینه کودکان بازمانده از تحصیل و یاور همیشگی کودکان مبتلا به سرطان در تبریز است که به برکت اعتماد عموم مردم، تا به امروز عهده دار مسئولیت اجتماعی خود در حمایت از همنوعان و محرومین جامعه بوده است

 

 

 

 

 

 

شنبه, 11 خرداد 1398 ساعت 09:45

 مجمع سالانه عادی اعضاء هیئت امناء جمعیت خیریه قلب‌های سبز برگزار گردید

 به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب‌های سبز؛ با پایان سال مالی ۹۷-۹۸ در اردیبهشت ماه سال ۹۸ مجمع سالانه عادی اعضاء هیئت امناء جمعیت خیریه قلب‌های سبز با حضور ۳۵ عضو در روز جمعه ۹۸/۰۳/۱۰ به منظور بررسی عملکرد هیئت مدیره، بررسی بیلان های مالی و همچنین تصمیم گیری در رابطه با مسائل مربوط به جمعیت برگزار گردید. 

این جلسه با اعلام هیئت رئیسه ( آقایان دکتر یوسف نیا، مهندس رنجبر، حاج آقا چاروقچی و دکتر قائم مقامی) ساعت ۱۱ روز جمعه آغاز شد.

طبق دستور جلسه رضا رحیمی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل جمعیت خیریه قلب‌های سبز به ارائه گزارش عملکرد جمعیت در یک سال گذشته و اهداف پیش روی جمعیت پرداخت. 

همچنین وحید اعلاپرست مشاور مالی جمعیت، صورت های مالی و عملکرد جمعیت در یک سال گذشته را تشریح نمود. 

در ادامه جلسه علیرضا کهرابی  بازرس منتخب هیئت امنا به ارائه‌ی گزارش خود نسبت به عملکرد هیئت مدیره پرداخت و عملکرد این دوره از هیئت مدیره را مثبت و قابل قبول ارزیابی نمود.

در پایان جلسه، با توجه به اتمام دوره هیئت مدیره، انتخاب هیئت مدیره برگزار گردید که در بین ۸ نفر از کاندیداها، ۵ نفر به عنوان عضو اصلی و ۲نفر به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب گشتند. همچنین انتخابات بازرس جمعیت نیز برگزار گردید که نفرات منتخب به شرح ذیل می باشند:

نفرات منتخب هیئت مدیره(نفرات اصلی) :

۱_سعید جعفری نامور

۲_رضا رحیمی

۳_لیلا عبدی

۴_علی سبزچی

۵_مسعود لاهوتی 

نفرات علی البدل هیئت مدیره:

۱_اکبر رحیمی

۲_مهرداد مقدسی

 

بازرس منتخب (اصلی): سولماز عزیزی

 

بازرس علی البدل:

علیرضا کهرابی

 

هیئت مدیره منتخب در ۲سال آینده مسئولیت اداره جمعیت خیریه قلب‌های سبز جهت دستیابی به اهداف این موسسه خیریه را بر عهده خواهد داشت.

جستجو