شنبه, 16 شهریور 1398 ساعت 05:50

همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) نذری یکی از خیرین جمعیت خیریه قلب های سبز همراه با پک میوه در بخش خون بیمارستان کودکان تبریز در میان کودکان مبتلا به سرطان توزیع گشت

شنبه, 16 شهریور 1398 ساعت 05:38

به گزارش روابط عمومی خیریه قلب های سبز؛

فاز اول اجرایی طرح ساماندهی مدارس مناطق محروم، با اهداء بیش از 5 تن کاغذ باطله از سوی مردم آغاز گردید.

 

با اعلام فراخوان عمومی مبنی بر جمع آوری کاغذهای باطله با هدف تهیه و توزیع پک لوازم التحریر در میان 1500 دانش آموز مدارس مناطق محروم و استقبال خوب مردم از این طرح، بیش از 5 تن کاغذ جمع آوری گردید که با درآمد حاصل از فروش کاغذ های باطله و کمک های نقدی انجام شده ویژه این طرح، هزینه کتب درسی و پک لوازم التحریر برای 130 دانش آموز تامین و خریداری شد. هزینه کتب درسی و پک لوازم التحریر برای هر دانش آموز حدود 120 هزار تومان می باشد.

جمع کمک های نقدی اهدائی ویژه طرح ساماندهی مدارس مناطق محروم: 57،445،000 ریال 

درآمد حاصل از فروش کاغذهای باطله اهدائی ویژه طرح ساماندهی مدارس مناطق محروم: 94،520،000 ریال 

 جمع کل: 151،965،000 ریال

شنبه, 16 شهریور 1398 ساعت 05:37

 

مسئولیت اجتماعی شرکتها چند سالی است در ایران به‌عنوان یکی از بحث‌های رایج در میان فعالان حوزه مدیریت مطرح شده است. نیازمندی ها و آسیب های اجتماعی نشات گرفته از آن توجه ویژه عموم جامعه علی الخصوص شرکت ها را می طلبد. چسب هل یکی از برندهای مطرح و موفقی است که توانسته در عرصه اقتصادی موفقیت های بسیاری را به دست آورد. اما اقدامات این برند صرفا به فعالیت های اقتصادی منجر نشده است. درک اهمیت مسئولیت اجتماعی و لزوم توجه به اقشار آسیب پذیر موجب گردیده تا مدیریت این برند به حمایت از کودکان مبتلا به سرطان بپردازد. چندی پیش بعد از انتشار کتاب " رموز موفقیت" به تالیف خلیل نظری مدیرعامل چسب هل، کلیه عواید حاصل از فروش این کتاب از طریق جمعیت خیریه قلب های سبز به حساب 14 کودک مبتلا به سرطان و آنمی جهت کمک هزینه درمانی واریز گردید. در پی این اقدام خداپسندانه سعید جعفری نامور مدیرعامل جمعیت خیریه قلب های سبز با حضور در کارخانه چسب هل، ضمن قدردانی از توجه ویژه دکتر خلیل نظری به کودکان مبتلا به سرطان، به بیان فعالیت ها و اقدامات این جمعیت در رابطه با کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان بی بضاعت، پرداخت. 

در این انتهای این دیدار به رسم یابود و جهت قدردانی از اقدامات ارزشمند دکتر خلیل نظری، تقدیرنامه و تابلونقاشی کودکان مبتلا به سرطان به ایشان اهدا گردید.

جستجو