یکشنبه, 04 اسفند 1398 ساعت 07:31

به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب های سبز، رستوران مظفریه در چارچوب تفاهم نامه مسئولیت اجتماعی خود در قبال کودکان مبتلا به سرطان، از اول اسفند ماه تامین هزینه یک نوبت در هفته از طرح توزیع پک میوه در بخش خون بیمارستان کودکان تبریز را بر عهده گرفته است. 

 

شایان ذکر است، جمعیت خیریه قلب های سبز به عنوان نخستین خیریه حامی کودکان مبتلا به سرطان در شهر تبریز، در راستای بهبود وضعیت جسمانی کودکان مبتلا به سرطان از اردیبهشت ماه سال جاری اقدام به تهیه و توزیع پک میوه در بخش خون بیمارستان کودکان تبریز در روزهای شنبه و چهارشنبه نموده است.  

در ادامه این طرح، رستوران مظفریه که به بهشت کباب ایران شهرت دارد در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود هزینه پک میوه در روزهای چهارشنبه را متقبل خواهد شد که نوبت اول، امروز مورخ ۹۸/۱۱/۳۰ از طرف این رستوران تهیه و توزیع گردید.

یکشنبه, 04 اسفند 1398 ساعت 07:28

به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب های سبز

عصر روز گذشته، عده از هنرمندان و خیرین گرامی، به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه س و گرامیداشت روز مادر با حضور در خانه سالمندان آنا، از مادران دلشکسته این مرکز عیادت و لحظات خوشی را برای ایشان پدید آوردند.

هنرمندان عزیز با تهیه #گل_امید  از نخستین جشنواره قلک جمعیت خیریه قلب های سبز، ضمن حمایت از کودکان مبتلا به سرطان رو دانش آموزان مستعد تحصیل بی بضاعت، جمعیت خیریه قلب های سبز را نیز در این امر خیر و خداپسندانه سهیم کردند.

 

با تشکر از یکایک این عزیزان، جهت این اقدامات خالصانه و خداپسندانه 

یکشنبه, 04 اسفند 1398 ساعت 07:24

 

و یک خبر خوب در این ایام خجسته ...

 

یکی از دانشجویان تحت پوشش این جمعیت که از بدو ورود به مقطع کارشناسی تحت پوشش و حمایت قرار گرفته بود ضمن تحصیل در یکی از معتبرترین دانشگاه های دولتی کشور، با کسب رتبه برتر در ۸ ترم متوالی موفق گردید بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد نیز پذیرش شود.

جمعیت خیریه قلب های سبز ضمن تبریک به این دانشجو پر تلاش، آرزوی موفقیت برای ایشان در سایر مقاطع تحصیلی را دارد.

 

جمعیت خیریه قلب های سبز حامی کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان و دانشجویان مستعد تحصیل بی بضاعت

جستجو