سازمان های همیار

کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)

کانون فرهنگی آموزش (قلم چی):

معرفی 16 نفر از دانش آموزان مستعد بی بضاعت برای شركت در آزمون های كانون فرهنگی آموزش (قلم چی) توسط جمعيت خيريه قلب های سبز با همكاری اين بنياد

کانون فرهنگی آموزشی (قلم چی) به عنوان یک موسسه عام المنفعه همواره در کنار داش آموزان مستعد بی بضاعت بوده است. در همین راستا و با توجه به همسو بودن اهداف این بنیاد علمی آموزشی با جمعیت خیریه قلب های سبز، تاکنون تعداد زیادی از دانش آموزان مستعد تحت پوشش این مرکز از شرایط بورسیه کانون فرهنگی آموزش بهرمند شده اند.
اولین شرط بورسیه‌ی دانش‌آموزان این است که مشکل مالی داشته باشند و شرط دوم داشتن معدل بالا است و شرط سوم داشتن انگیزه‌ برای پیشرفت تحصیلی است. عدم غیبت و حضور مستمر دانش آموزان در آزمون ها حاکی از پشتکار این دانش آموزان است. تک تک این دانش آموزان باید به درستی انتخاب شوند. یکی از مهمترین کارها فعالیت معتمدان است. این که کسی با ارتقای علمی دانش‌آموزان سبب موفقیت آن‌ها و گسترش علم و دانش شود بسیار ارزشمند است. ارزش تاثیر فکری معتمدان که افراد را درست و به جا انتخاب کنند و پیگیری آن ها به مراتب بیشتر از پولی است که صرف آن ها می شود.

خدمات ارايه شده ی برای هر يک از اين دانش آموزان شامل موارد زير می باشد:

1- شركت در آزمون های آزمايشی
2- برخورداری از حداقل 8 جلد آموز كتاب كمك آموزشی براي هر دانش آموز
3- پشتيانی تحصيلی رايگان

ارزش ريالی خدمات فوق برای هر دانش آموز 7،000،000 ريال می باشد كه برای 16 دانش آموز اين رقم معادل 110،200،000 ريال است.

 

کانون زبان ایران

کانون زبان ایران:

طبق تفاهم نامه همکاری فی مابین جمعیت خیریه قلب های سبز و کانون زبان ایران به عنوان یکی از قوی ترین مراکز آموزش زبان های خارجی، از آبان ماه سال 1394 مددجویان تحت پوشش جمعیت با تخفیف ویژه از کلاس های آموزش زبان خارجی این مرکز بهرمند می شوند.

 

 

موسسه زبان های خارجی چیت سازان

موسسه زبان های خارجی چیت سازان:

موسسه زبان های آموزشی چیت سازان به عنوان یاور همیشگی جمعیت خیریه قلب های سبز پیوسته یاری رسان دانش آموزان، دانشجویان و نیازمندان این مجموعه بوده است. طبق سنت همیشگی و با توجه به تفاهم نامه آموزشی که از سالهای قبل با این مرکز منعقد شده است،دانش آموزان و دانشجویان معرفی شده از این جمعیت خیریه با تخفیف ویژه از کلاس های این موسسه آموزشی استفاده می کنند.

جستجو