عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه قلب های سبز و آگاهی از آخرین اخبار، اطلاعیه ها و کمپین ها، ایمیل خود را وارد نمایید.

 

خبرنامه جمعيت خيريه قلب های سبز

جمعيت خيريه قلب های سبز در نظر دارد با انتشار سه خبرنامه الكترونيكی در سال و ارسال آن به کلیه یاوران و خيرين و همياران خود؛ به اطلاع رسانی در مورد اخبار، فعالیت های پیش رو، معرفی حمایت های نیکوکاران، داوطلبان و پیشکسوتان جمعيت خيريه قلب های سبز و ارایه گزارش در خصوص عملكرد جمعيت در يک بازه مشخص می پردازد. جمعيت تلاش دارد همه یاوران را با رویکرد و چشم انداز موسسه آشنا ساخته و از این طریق به تعهد سازمانی خود که عمل به اصل شفافیت و پاسخگویی نسبت به کلیه ذیربطان است، وفادار بماند.
بسیاری از اعضای تحریریه و دست اندركاران این خبرنامه از داوطلبان جمعيت خيريه قلب های سبز هستند که وقت و دانش خود را در اختیار می گذارند و با قلم خویش یاری رسان کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان مستعد بی بضاعت می باشند. جمعيت خيريه قلب های سبز صمیمانه از همه عزیزانی که به نوعی در عرصه ادبیات، خبرنگاری و رسانه فعالیت می کنند و یا از توانایی و هنرهای مرتبط با این امر همچون، عکاسی، تصویرگری و صفحه‌آرایی و یا از تخصص تهیه گزارش و خبر بهره مندند، دعوت می نماید با پر کردن فرم زیر به جمع همياران خبرنامه جمعيت بپیوندند.
داوطلبان و عزيزانی است که تمايل دارند در زمینه خبرنامه الكترونيكی جمعيت خيريه قلب های سبز همکاری و فعاليت داشته باشند، می توانند با پركردن فرم زير گامی موثر در راستای كمك به كودكان مبتلا به سرطان و دانش آموزان مستعد بی بضاعت بردارند.

فرم دریافت خبرنامه
نام (*)
ورودی نامعتبر
نام خانوادگی (*)
ورودی نامعتبر
ایمیل (*)
ورودی نامعتبر
شماره تلفن (*)
ورودی نامعتبر
تحصیلات (*)
ورودی نامعتبر
سوابق (*)
ورودی نامعتبر
زمينه مورد نظر جهت همكاری در خبرنامه (*)
ورودی نامعتبر
  

 

دریافت خبرنامه جمعیت خیریه قلب های سبز

بروشور جمعیت خیریه قلب های سبز            
بروشور جمعیت خیریه قلب های سبز            
             
             
             
             
             

جستجو