دماسنج اهداء

کمک به کودکان مبتلا به سرطان

کمک کنندگان

بیمه عمر برای دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت

بیمه عمر

• بیمه عمر

جمعیت خیریه قلب های سبز در راستای اهداف حمایتی از اقشار نیازمند، با عنایت به حمایت از دانش آموزان و دانشجویان مستعد تحصیل از طریق حمایت های مالی، پشتیبانی تحصیلی و ... و با دوراندیشی به آینده کودکان تحت حمایت خود، نسبت به پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری این کودکان اقدام نموده است. در این طرح که با حمایت مالی خیرین و حامیان کودکان تحت پوشش جمعیت و با همکاری شرکت بیمه ما (وابسته به بانک ملت) به اجرا درآمده تا پایان مرداد ماه سال 94 بیش از 100 کودک، تحت پوشش این بیمه قرار گرفته اند.
بیمه عمر و سرمایه گذاری یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی است که علاوه بر پرداخت سود علی الحساب به سپرده گذاری، شامل پوشش های بیمه ای از قبیل پرداخت سرمایه فوت، سود مشارکت و ... می باشد.
 در این طرح حامیان با پرداخت مبلغ حق بیمه سالانه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آینده برای کودکان، از امکانات پوشش های بیمه عمر نیز آنها را برخوردار خواهند کرد.
بیمه عمر حق بیمه های پرداختی را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته ها انباشته می نماید، این اندوخته طی سال های بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی مطمئن برای شروع یک کسب و کار، ازدواج، رفع نیازهای احتمالی و برنامه ریزی آینده کودکان تحت پوشش جمعیت خواهد بود.
 با این کار ما در اصل با یک تیر دو نشان را هدف گرفته ایم هم یک سرمایه گذاری می کنیم که از یک لحاظ برای کودکان سود آوری، پس انداز و ... را در پی خواهد داشت و از لحاظ دیگر آسایش و آسودگی خاطر ما در قبال احساس مسئولیت به این کودکان را فراهم خواهد کرد.

برخی از مزایای منحصر به فرد این بیمه به شرح زیر می باشد:

1. دریافت سرمایه فوت به هر علت
2. کمک هزینه های درمانی بیماری های خاص
3. معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی
4. پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه
5. دریافت اندوخته سرمایه گذاری به صورت مستمری (حقوق بازنشستگی)
6. بهره‌مندی از سود مشارکت در منافع
7. امکان دریافت اندوخته بیمه‌نامه به صورت یکجا و یا در قالب مستمری در پایان قرارداد
8. امکان برداشت از اندوخته بیمه‌نامه برای رفع بخشی از نیازهای مالی
9. دریافت وام، بدون ضامن و وثیقه تا سقف 90% ارزش بازخریدی بیمه‌نامه
10. محاسبه سود به صورت روزشمار
11. امکان تغییر تمام شرایط بیمه‌نامه از جمله میزان و نحوه پرداخت، پوشش های بیمه‌ای، ... در حین قرارداد
شما نیز می توانید به عنوان یکی از حامیان کودکان تحت پوشش جمعیت خیریه قلب های سبز با شرکت در این طرح و پرداخت حق بیمه سالانه یک یا چند نفر از این کودکان آینده ای درخشان و بی دغدغه از لحاظ مالی برای این عزیزان رقم زنید.

جستجو