یکشنبه, 22 فروردين 1400 ساعت 05:28

جمع آوری کمک های مردمی به منظور تهیه و توزیع پک ارزاق ماه رمضان - 

 

جمعیت خیریه قلب های سبز طبق روال سالهای گذشته با  فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ، در قالب پویش #نه_به_سفره_خالی و با مشارکت خیرین، اقدام به تهیه بسته های حمایتی و  معیشتی در بین مددجویان تحت پوشش خود می نماید.

از خیرین عزیزی که تمایل دارند در تهیه و توزیع پک ارزاق ماه مبارک رمضان سهیم باشند دعوت می شود ما را در این امر خداپسندانه همراهی کنند.

 

 

 

 

 

 

شنبه, 22 شهریور 1399 ساعت 06:45

باهم به مهر، بانی مهر شویم…

به رسم همه ساله و در استقبال از ماه مهر و بازگشایی مدارس ؛جمعيت خیریه قلبهاي سبز  پويش «مهر قلم» با هدف تامین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان مستعد و كم بضاعت را آغاز نمود.

شما نیز می توانید با همکاری و همیاری مادی در پویش جمع آوری و خريد لوازم التحریر برای دانش آموزان مستعد و كم بضاعت مشارکت نمایید.

برای این منظور از طرق زیر می توانید مشارکت خود را پرداخت نمایید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

روابط عمومي جمعيت خيريه قلبهاي سبز

شماره كارت بانك ملت براي كمك به دانش آموزان مستعد كم بضاعت : ٩٩٢٦-١١٠٨-٣٣٧٩-٦١٠٤

شماره حساب : ١٣١٧١٨٠٦/٨٤

آدرس دفتر جمعيت : تبريز - چهارراه ابوريحان - به طرف ميدان منظريه ، كوچه سمايي پلاك ٤٢

شماره تماس دفتر جمعيت :٣٤٧٧٩٦٣٤-٠٤١ و ٣٤٧٨٠٧٦١-٠٤١

شماره تلفن روابط عمومي : ٠٩٩٠

پرداخت آنلاین

شنبه, 22 شهریور 1399 ساعت 06:19

ترویج فرهنگ نوعدوستی با پویش «احسان ماسک»

تبریز - ایرنا - راه‌اندازی پویش «احسان ماسک» در کلان‌شهر تبریز در هفته‌های اخیر به نمادی برای ترویج سنت حسنه نذر و احسان برای مقابله با ویروس مرگبار کرونا، به ویژه در ایام عزادارای سرور و سالار شهیدان تبدیل شده است.

به گزارش ایرنا، سازمان های مردم نهاد آذربایجان شرقی پس از موفقیت بی مانند در جمع آوری 51 میلیارد تومان کمک مردمی برای کمک به اقشار نیازمند در روزهای شیوع کرونا، اکنون به دنبال ثبت تجربه جدیدی در قالب راه اندازی پویش «احسان ماسک» در ایام عزادارای سرور و سالار شهیدان و با تکیه بر سنت حسنه و دیرین «احسان و نذورات» به عنوان یکی از آموزه های ماندگار دینی هستند.

پویش «احسان ماسک» که از حدود دو هفته قبل آغاز به فعالیت کرده، تجربه جدیدی در زمینه هم افزایی و همکاری نهادهای دولتی با سازمان های غیردولتی (سمن ها) در راستای کمک به حل مشکلات جامعه به ویژه در روزهای خاص و بحرانی مانند شیوع کروناست.

ایرنا مرکز تبریز با درک اهمیت و جایگاه سازمان های مردم نهاد در کمک به ساختارهای دولتی و رسمی برای اداره بهتر جامعه، میزگردی را با حضور سه تن از مدیران سازمان های مردم نهاد آذربایجان شرقی برگزار کرد تا چگونگی شکل گیری ایده، میزان استقبال مردم و موانع و مشکلات احتمالی سر راه پویش «احسان ماسک» را بررسی کند که محاصل آن در زیر می آید:

 حضور پررنگ سازمان های مردم نهاد در بحران ها

جستجو