مأموریت و اهداف

ماموريت (ما چه كار می كنيم؟)

جمعیت خیریه قلب های سبز یک تشکل صرفا خیریه و بشردوست با کارکردهای فرهنگی، آموزشی و اجتماعی است. این جمعیت با برابر دانستن تمام انسان ها از هر رنگ، دین، نژاد، ملیت، زبان و جنسیت، خواستار اعتلای نوع بشر و طرفدار صلح و آرامش و عدالت جهانی برای تمامی انسان ها می باشد. در این راستا جمعیت می کوشد تا با کمک های مادی، علمی، آموزشی برای دانش آموزان مستعد تحصیل کم بضاعت، آنان را در جهت ادامه تحصیل و رسیدن به مدارج علمی و موقعیت شغلی شابسته گام بردارد.
همچنين این جمعیت در جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان این منطقه کوشیده و فضایی فراهم نماید تا خانواده این کودکان معصوم غیر از دغدغه بهبود آنان مشکلات دیگری نداشته باشند و با روحیه بالا و انتقال بهترین احساسات به کودکان مبتلا به سرطان در جهت درمان آنان و با خاطری آسوده و آرام بکوشند.

چشم انداز (می خواهيم به کجا برسيم؟)

جمعیت خیریه قلب های سبز با تکیه بر توانمندی های خود و با استفاده از تجربیات گران چند ساله می کوشد تا هیچ دانش آموز مستعد و علاقمند تحصیل صرفا به خاطر عدم امکانات مالی از تحصیل باز نماند. و همچنین در کنار خانواده های کودکان مبتلا به سرطان در جهت مداوای آنان تا قطع درمان همیار و همدل باشد. این جمعیت تلاش می کند تا در زمره 5 خیریه برتر کشور در زمینه موضوع فعالیت تخصصی خود باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *