گشایش چهارمین نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

آیین گشایش چهارمین نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان به همت جمعیت خیریه قلبهای سبز برگزار شد.

مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان به همت جمعیت خیریه قلبهای سبز در محل سالن اقبال آذر مجتمع فرهنگی هنری 29 بهمن تبریز برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس رضا رحیمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره جمعیت خیریه قلبهای سبز ضمن خیر مقدم به حاضرین و خیرین شرکت کننده در این مراسم گزارشی از فعالیتهای جمعیت خیریه قلبهای سبز و روند اجرایی کمک رسانی به کودکان مبتلا به سرطان را ارائه نمود .

بنابر اعلام مهندس رحیمی این جمعیت به عنوان یاور محک مسئولیت پرداخت هزینه های درمانی کودکان مبتلا به سرطان مستقر در بیمارستان کودکان تبریز را بر عهده دارد که در این راستا در سال 1395 بالغ بر 11.500.000.000 ریال توسط محک به درمان این کودکان اختصاص داده شد. همچنین جمعیت در سال 1396 بالغ بر 500.000.000 ریال  جهت تجهیز ملزومات بیمارستانی هزینه نموده است .وی با توجه به ارتباط بسیار نزدیک و موثر بین جمعیت و مدیریت بیمارستان کودکان تبریز تعامل بین این دو مجموعه را در راستای فرهنگ سازی و کاهش تالمات بیماران مثمر ثمر دانست .

مهندس رحیمی در ادامه از همه خیرین و متمولان شهر تبریز جهت کمک به هزینه های درمانی کودکان آنمی و ضعف سیستم ایمنی تحت پوشش این جمعیت نیز دعوت کرد تا این جمعیت را همانند گذشته یاری نمایند .

در ادامه دکتر شیوا رئیس بیمارستان کودکان تبریز ضمن تشکر از همکاریهای جمعیت خیریه قلبهای سبز با مجموعه بیمارستان کودکان حضور متمادی و پررنگ مددکاران جمعیت در بیمارستان را نقطه قوتی برای تسکین بیماران و همراهان آنان دانست . به گفته دکتر شیوا بعد از افتتاح ساختمان جدید بخش خون بیمارستان و تجهیز آن به امکانات به روز اکنون به درجه ای از رضایت رسیده ایم که دغدغه ای در خصوص تامین هزینه های درمانی کودکان نداریم و اکنون در راستای فرهنگ سازی و ارتقاء مولفه های معنوی و همیاری مددکاری برای بیماران قدم بر میداریم .

در ادامه از هویت گرافیکی جدید جمعیت خیریه قلبهای سبز رونمایی شد و تمبر یادبود این رونمایی ممهور به مهر جدید جمعیت گردید .

همچنین با حضور مجری توانمند استانی " بایرام عمی " تعدادی از تابلوهای نقاشی کودکان مبتلا به سرطان به فروش رسید .

چهارمین نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان توسط جمعیت خیریه قلبهای سبز از 17 لغایت 24 شهریور از ساعت 10 صبح لغایت 8 شب در مجتمع فرهنگی و هنری 29 بهمن تبریز برگزار می شود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعداد بازدید 458 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو