برگزاری مراسم تجلیل از حامیان و دانش آموزان مستعد قلب های سبز

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

گردهمایی حامیان و مددجویان به مناسبت روز دانش آموز در محل جمعیت خیریه قلب های سبز برگزار گردید.

در ابتدای این گرد همایی که چهاردهم آبانماه سال جاری به مناسبت روز دانش آموز و به همت جمعیت خیریه قلب های سبز ، در محل این جمعیت برگزار گردید ، مهندس رضا رحیمی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره جمعیت خیریه قلب های سبز گزارشی از روند حمایتهای مادی و معنوی جمعیت در قبال خانواده های مددجویان ارائه دادند.
✅ مهندس رحیمی ضمن تشکر از حضور و حمایتهای مستمر حامیان و خیرین جمعیت اعلام نمودند : جمعیت خیریه قلب های سبز اکنون نزدیک 17 سال است که در شهر تبریز فعالیت می کند و با هدف حمایت از دانش آموزان مستعد تحصیل کم بضاعت و بی بضاعت شکل گرفته و در سایه رشد و تکامل در شاخه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان نیز حضور فعال داشته است و اکنون این جمعیت در هر دو زمینه حرفی برای گفتن دارد.
رحیمی در ادامه ابزار داشت : ما ثمره 17 سال تلاش خود را اکنون با قبولی این دانش آموزان در بهترین مراکز آموزش عالی کشور و فارغ التحصیل شدن آنها می بینیم.
 به گفته رحیمی بیش از ۳۰۰ دانش آموز و دانشجو تحت پوشش جمعیت می باشند که این مجموعه تمام هزینه های تحصیل و کمک آموزش این کودکان را به همت حامیان و خیرین پرداخت می کند.
وی در پایان گفت:ما همیشه قدردان اعتماد مردم و خیرین به جمعیت خیریه قلب های سبز  بوده ایم و خواهیم بود؛ عملکرد صادقانه ما نشانه این قدردانی است.
 به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب های سبز در این گرد همایی که بمناسبت روز دانش آموز و مصادف با جلسات عمومی هفتگی روزهای یکشنبه برگزار شد ،از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز تحت پوشش این جمعیت تقدیر شد و همچنین به دانش آموزان نمونه و ممتاز، در این جشن هدایایی از طرف جمعیت خیریه قلب های اعطا گردید.
این دانش آموزان که تحت حمایت جمعیت خیریه قلب های سبز  می باشند ،دارای معدل های بسیار عالی و از محصلین نمونه در مراکز تحصیلی خود هستند.
 در این مراسم به دو دانشجوی نمونه تحت پوشش به همت خیرین این مجموعه یک دستگاه کامپیوتر تقدیم شد و به یک دانش آموز دوره هنرستان که در رشته خیاطی مشغول به تحصیل می باشد یک دستگاه چرخ خیاطی و گلدوزی اهداء شد.
 بنابه گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب های سبز  در ادامه از خیرین و حامیان کودکان مستعد تحصیل جمعیت خیریه قلب های سبز  با اهدا تندیس و لوح یادبود تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعداد بازدید 867 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو