برگزاری آئین تجلیل از دانش آموزان نوعدوست علوی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

آئین تجلیل از دانش آموزان نوعدوست مدرسه علوی با حضور مدیریت ، معاونت ، اعضاء انجمن اولیاء و مربیان و اولیاء این عزیزان روز یکشنبه در محل دفتر جمعیت خیریه قلبهای سبز برگزار شد.

پیرو برگزاری پر شور و نشاط بازارچه خیریه  در مدرسه علوی که به همت دانش آموزان ، اولیاء و همه مسئولین این مدرسه برگزار گردید جمعیت خیریه قلبهای سبز با دعوت از این عزیزان و خانواده های محترم آنها از این عزیزان تقدیر به عمل آورد.

مدیرعامل جمعیت به نمایندگی از اعضاء هیات مدیره  از همه دست اندرکاران و بانیان این عمل پسندیده تقدیر به عمل آورد و ابراز امیدواری کرد حس انساندوستی و کارهای خیر همواره در وجود این نوجوانان تبلور یابد. 

مهندس رحیمی ضمن تشکر از همه مسئولین مدرسه علوی و درراس آنها حاج آقای ساریخانی (پایه گذار مدارس علوی تبریز) از تداوم همکاری و فعالیتهای فرهنگی این مدرسه با جمعیت استقبال کرده و از مشارکت دانش آموزان در این فعالیتها تجلیل به عمل آورد.

در ادامه مراسم دانش آموزان مدرسه علوی با اجرای یک قطعه سرود و نمایش کمدی استعداد هنری خود را نیز به اجرا گذاشتند . در انتهای مراسم از آقایان کریم پور (مدیر ) ، ارسی (معاون) و قمیان (رئیس انجمن اولیاء و مریبان ) و همه دانش آموزان و اولیاء فعال آنان با اهداء لوح سپاس ، تقدیر به عمل آمد ؛همچنین تندیس جمعیت خیریه قلبهای سبز به عنوان یادبود همکاری به مدیریت مدرسه اهداء شد.

تعداد بازدید 693 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو