اقدام تحسین برانگیز دانشجوی دانشگاه آزاد تبریز در جلسه دفاع از پایان نامه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب های سبز، یعقوب قنبری دانش آموخته کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز هفته گذشته در یک اقدام تحسین برانگیز با تقدیم هزینه پذیرایی جلسه دفاع از پایان نامه خود به جمعیت خیریه قلب های سبز به حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان بی بضاعت پرداخت.

 

این اقدام که مورد استقبال اساتید و مسئولین دانشگاه قرار گرفت به درخواست دکتر پاکدل رئیس دانشکده هنر و معماری به منظور ترویج این کار پسندیده در میان دانشجویان در پایگاه های اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز قرار گرفت. 

 

یعقوب قنبری درباره هدفش از انجام این کار گفت: 

مدت زیادیست که صرف هزینه های بالا و گاها نامتعارف در جلسات دفاع از پایان نامه مرسوم شده است. در صورتی که با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه این گونه تشریفات چندان معنایی ندارد. مدتها در این فکر بودم که فرهنگ سازی در این زمینه باید از یک جایی آغاز شود. با شناختی که از جمعیت خیریه قلب های سبز داشتم تصمیم گرفتم  با اهدا هزینه پذیرایی جلسه دفاع خود به این موسسه ضمن حمایت از کودکان تحت پوشش این موسسه، به دیگران نیز پیشنهاد کنم که در صورت داشتن توان مالی مناسب بجای صرفه هزینه های تشریفاتی در جلسه دفاع به حمایت از همنوعان و اقشار آسیب پذیر جامعه بپردازند. 

 

وی همچنین درباره انتخاب جمعیت خیریه قلب های سبز گفت: آشنایی من با جمعیت خیریه قلب های سبز به نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان این موسسه باز میگردد. چندین موسسه مد نظر بودند اما نحوه فعالیت و آشنایی قبلی که با جمعیت خیریه قلب های سبز داشتم باعث شد تا با همراهی این موسسه این تصمیم را عملی کنم. 

 
علی دلجوان مسئول روابط عمومی قلب های سبز ضمن ابراز خرسندی از مشارکت در این اقدام فرهنگی گفت: جمعیت خیریه قلب های سبز به عنوان نخستین حامی کودکان مبتلا به سرطان و دانش آموزان بی بضاعت در شهر تبریز همواره به دنبال ترویج حس نوع دوستی و انجام کار خیر می باشد.  همواره خیرین زیادی همچون آقای مهندس قنبری مارا در تحقق این امر یاری نموده اند این بار نیز خوشحالیم که با همراهی آقای قنبری توانستیم در یک حرکت فرهنگی نظرها را نسبت به اقشار آسیب پذیر جامعه جلب کنیم. 

 

از آنجایی که این اقدام مورد استقبال عموم دانشجویان و مسئولین دانشگاهی قرارگرفته امیدواریم با ادامه این حرکت ضمن کاهش تشریفات و تجملات جلسات دفاع، اقشار آسیب پذیر  نیز مورد حمایت بیشتری قرار گیرند.

تعداد بازدید 318 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو