مجمع سالانه عادی اعضاء هیئت امناء جمعیت خیریه قلب‌های سبز برگزار گردید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای)

 مجمع سالانه عادی اعضاء هیئت امناء جمعیت خیریه قلب‌های سبز برگزار گردید

 به گزارش روابط عمومی جمعیت خیریه قلب‌های سبز؛ با پایان سال مالی ۹۷-۹۸ در اردیبهشت ماه سال ۹۸ مجمع سالانه عادی اعضاء هیئت امناء جمعیت خیریه قلب‌های سبز با حضور ۳۵ عضو در روز جمعه ۹۸/۰۳/۱۰ به منظور بررسی عملکرد هیئت مدیره، بررسی بیلان های مالی و همچنین تصمیم گیری در رابطه با مسائل مربوط به جمعیت برگزار گردید. 

این جلسه با اعلام هیئت رئیسه ( آقایان دکتر یوسف نیا، مهندس رنجبر، حاج آقا چاروقچی و دکتر قائم مقامی) ساعت ۱۱ روز جمعه آغاز شد.

طبق دستور جلسه رضا رحیمی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل جمعیت خیریه قلب‌های سبز به ارائه گزارش عملکرد جمعیت در یک سال گذشته و اهداف پیش روی جمعیت پرداخت. 

همچنین وحید اعلاپرست مشاور مالی جمعیت، صورت های مالی و عملکرد جمعیت در یک سال گذشته را تشریح نمود. 

در ادامه جلسه علیرضا کهرابی  بازرس منتخب هیئت امنا به ارائه‌ی گزارش خود نسبت به عملکرد هیئت مدیره پرداخت و عملکرد این دوره از هیئت مدیره را مثبت و قابل قبول ارزیابی نمود.

در پایان جلسه، با توجه به اتمام دوره هیئت مدیره، انتخاب هیئت مدیره برگزار گردید که در بین ۸ نفر از کاندیداها، ۵ نفر به عنوان عضو اصلی و ۲نفر به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب گشتند. همچنین انتخابات بازرس جمعیت نیز برگزار گردید که نفرات منتخب به شرح ذیل می باشند:

نفرات منتخب هیئت مدیره(نفرات اصلی) :

۱_سعید جعفری نامور

۲_رضا رحیمی

۳_لیلا عبدی

۴_علی سبزچی

۵_مسعود لاهوتی 

نفرات علی البدل هیئت مدیره:

۱_اکبر رحیمی

۲_مهرداد مقدسی

 

بازرس منتخب (اصلی): سولماز عزیزی

 

بازرس علی البدل:

علیرضا کهرابی

 

هیئت مدیره منتخب در ۲سال آینده مسئولیت اداره جمعیت خیریه قلب‌های سبز جهت دستیابی به اهداف این موسسه خیریه را بر عهده خواهد داشت.

تعداد بازدید 195 دفعه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جستجو