جشن میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در بخش خون بیمارستان کودکان تبریز -مرداد ماه 95

حضور پیوسته ومستمر در کنار کودکان مبتلا به سرطان بستری در بخش خون بیمارستان کودکان تبریز،علی الخصوص در مناسبت ها و اعیاد مختلف؛ همواره یکی از دغدغه های اساسی جمعیت خیریه قلبهای سبز بوده است. در همین راستا در شب ولادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) جشن و مراسمی به همت این جمعیت خیریه در بیمارستان کودکان برگزارشد.
هدف از برپايي جشن شب ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برای کودکان مبتلا به سرطان بستری در بیمارستان کودکان تبریز رساندن کمک های خیرین ارجمند و مردم شریف تبریز ،در حمایت از این کودکان در قالب فرهنگی سازی عمومی در کارهای خداپسندانه و شاد نمودن کودکان بستری در بیمارستان می باشد .
در ابتدای این جشن یک نمایش عروسکی شاد ،توسط یاوران و اعضای داوطلب هنرمند جمعیت خیریه قلبهای سبز برگزار شد. این نمایش که با مطالب آموزنده در مورد نحوه ی رفتار و حضور کودکان مبتلا به سرطان در حین دوران شیمی درمانی و بستری در بیمارستان اجرا میشد ،با یک تئاتر کمدی آموزنده به همراه شعرخوانی،سرود و مسابقه های مفرحی نیز همراه بود.
همچنین طبق رول همیشگی جمعیت،بسته های میوه و مکمل های غذایی در جهت غنی تر شدن رژیم غذایی کودکان مبتلا به سرطان آماده شده بود،که در انتهای جشن در بین بیماران این بخش توزیع گردید.به برکت شب فرخنده میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و برای سرگرم شدن کودکان مبتلا به سرطان بستری در بخش خون وآنکولوژی ،که در چنین شبی از جو صمیمی خانواده های خود دور بودند؛ هدایایی تهیه شده بود که به 40 کودک بستری در این بخش اهدا شد.

 

اشتراک گذاری ...

پست های مرتبط