منشور اخلاقی

باسمه تعالي

منشور اخلاقی و كاری جمعيت خيريه قلب های سبز

حفظ كرامت انسان ها منبعث از تعاليم عاليه و دستورات دين مبين اسلام است. لذا ما اعضای جمعيت خيريه قلب های سبز وظيفه خويش می دانيم تا موارد زير را منشور اخلاقی و كاری خويش قرار داده و به مفاد آن پايبند باشيم:

1. از اينكه خداوند اين نعمت بزرگ يعنی سعادت خدمتگزاری به هموطنان و همنوعان عزيزمان را به ما عطا فرموده، او را شاكر و سپاسگزاريم.
2.  پايبندی به اصول اخلاقی و صفات معنوی از جمله خوشرویی، فروتنی، متانت، رازداری، امانتداری و صداقت در گفتار و رفتار را از اصول مسلم كار خود می دانيم.
3. تلاش می نماييم امور محوله را بر اساس آيين نامه ها و اساسنامه جمعيت و نه بر اساس سلايق شخصی انجام دهيم.
4. رعايت عدالت و انصاف، انجام دقيق، سريع و صحيح كارها جهت جلوگيري از تضييع وقت و حقوق مراجعين و مددجويان عزيز را از اصول مسلم كار خود می دانيم.
5. حضور به موقع در محل جلسات و ماموريتهاي محوله و نيز پاسخگویی دقيق و شفاف همراه با سعه صدر را از اصول مسلم كار خود می دانيم.
6. با نظم و آراستگی خود و محيط كار و ايجاد جو احترام، صميميت و اعتماد، آرامش را به خود و سايرين هديه مي كنيم.
7. همواره اعتقاد داريم رضايت اعضا و مراجعين گرامی زماني تحقق خواهد يافت كه آنان در قلب خود از ارائه خدمات ما راضي بوده و همراه از ديدار ما خوشحال باشند.
8. از پيشنهادات سازنده و نظرات اصلاحی اعضای بخش داوطلبين و اعضای محترم هيئت امنا كه سرمايه اصلی جمعيت می باشند؛ با طيب خاطر و روی گشاده استقبال می كنيم.
9. هميشه به ياد داريم كه مددجويان گرامی، عزيزانی هستند كه ما دوست داريم خادمان خوبی برای آنها باشيم.
10. برای تعالی و توسعه و همچنين سربلندی و عزت روزافزون و هر چه بيشتر جمعيت احساس مسئوليت می كنيم.

هيئت مديره جمعيت خيريه قلبهاي سبز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *